Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bismil Team Groub

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

java 3D oyunları pc de oynama (s.ericsson)

YazarMesaj
dynamic
Co Admin
Co Admin
dynamic

java 3D oyunları pc de oynama (s.ericsson) Empty
MesajKonu: java 3D oyunları pc de oynama (s.ericsson)   java 3D oyunları pc de oynama (s.ericsson) Icon_minitimePtsi Ekim 20, 2008 1:19 am

Sonyericsson java oyunlarını aşağıda linkini vereceğim programları kullanarak pc'de oynayabilirsiniz. Bu programları ile oyunları farklı sonyericsson modellerinde oynayıp, ayrıca resimlerini çekebilirsiniz. Başka özellikleride var. Şimdilik bulduklarım bu kadar. Konuyla ilgili sorularınız olursa msj yazın bakarız. Programları test ettim sorunsuz çalışıyor.
Öncelikle bu program (Download JDK 5.0 Update 6) yüklenecek. Kullandığınız işletim sistemine göre uygun versiyonu seçin.

http://java.sun.com/j2se/1.5.0/download.jsp

Daha sonra oyunları pc'de oynamanızı sağlayacak bu programı (Sony Ericsson SDK 2.2.3 for the Java(TM) ME Platform) yükleyin.
http://developer.sonyericsson.com/site/global/docstools/java/p_java.jsp

Hepsi bu kadar.
Şimdi Windows XP için program nasıl kullanılır onu anlatıyorum. Yükleme bittikten sonra başlat-tüm programlar-Sonyericsson-J2ME SDK-WTK2-KToolbar 'ı açıyoruz. Gelen menüde File*Create Project from Jad/Jar 'ı tıklayıp menüyü açıyoruz. Elinizdeki jar veya jad dosyasına göre 2 bölüm var. Elinizde Jar dosyası varsa "jar file" yazan yere sağdaki gözat penceresinden oyunu seçiyoruz. Sonra yükleme bitti yazısı geliyor. Ana menüden "run" komutunu çalıştırıyoruz ve oyunumuzu oynuyoruz. Device kısmında istediğiniz telefon modelini seçebilirsiniz

java 3D oyunları pc de oynama (s.ericsson)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Okey Ve Batak Oyunları Cepte
» Sony Ericsson tema arşivi.
» MASA-KAĞIT OYUNLARI-S60 (okey,tavla,pişti,batak,vs...)
» SONY ERİCSSON K750İ Temalar - ÖN İZLEMELİ
» Sony Ericsson telefonunuzdaki verileri yedekleme